نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3

نسخه بازسازی شده بازی   Resident Evil 3

اگر در نظر بگیریم برای طول دوران قرنطینه بازی animal crossing:new horizons بهترین بازی موجود و آرام بخش است یقینا باید بگوییم بازی  resident evil 3 remake احتمالا بدترین بازی برای این دوران است.

رزیدنت اویل با فیلم زنده یک خبرنگار آغاز میشود که میگوید: این ویروس سریعتر از هر بیماری دیگری در تاریخ در حال گسترش است.

این در حالی است که در پس زمینه ما ساختمان های سوخته و هرج و مرج در خیابان ها را مشاهده میکنیم قبل از اینکه حتی زامبی نمایش داده شود و قطعا این چیزی نیست که در دوران قرنطینه بتواند آرامش روحی برای افراد فراهم کند.

نسخه بازسازی شده بازی resident evil 2 بسیار خوب بود.مخلوط دنیای قدیم و جدید برای ایجاد چیزی که ما آن را Resident Evil مینامیم.حال resident evil 3 هم همان سناریو را دنبال میکند.

در Resident evil 3 شاهد بازگشت شخصیت اصلی بازی رزیدنت اویل ،یعنی Jill valentine ، هستیم.جیل در طول این بازی تلاش میکرد که از Raccon city بتواند فرار کند. حقیقتا عمیقا دوست دارم کاری که Capcom در بازسازی با این شخصیت محبوب انجام داده را هر چه سریعتر ببینم و از آن لذت ببرم.

بر اساس ویدیو های منتشر شده از بازی میتوانیم انتظار بهبود کیفیت تصویری ، بهبود صدای محیط و اشخاص (شاید مجددا ضبط شدن ) را داشته باشیم.

 

رزیدنت اویل 3 -resident evil 3

 

 

این بازی بسیار سریعتر از resident evil 2 است و در آن تاکید بیشتری بر روی اکشن بازی و تمرکز کمتری بر روی حل معما ها و اکتشافات دارد.در بازی مهمات جنگی بسیار زیاد است و به وفور یافت میشود.

بطور کلی نسخه ریمستر شده Resident evil 3 یک باری خیره کننده است و capcom همچنان با موتور بازی سازی خود ،یعنی موتور RE Engine، میتواند کار های شگفت انگیزی انجام دهد. ای بازی بر عکس نسخه پیشین خودش ، بیشتر تمایل دارد تا شما را به جای اکتشاف ، به سمت انجام مراحل کوچک و خطی سوق دهد.شاید بازی از مناظری شبیه بازی resident evil 2 باشد ولی گاهی اوقات ، بیشتر شبیه بازی Uncharted میشود.

بازی Resident evil 2 بازی طولانیی نبود اما شدیدا امکان انجام مجدد بازی را داشت.در واقع ، شما برای بدست آوردن داستان کامل ،با چندین شخصیت اصلی ، حالت ها و مسیر های مختلفی را باید طی میکردید که همین مورد نیازمند چندین بار بازی کردن است. این مسئله در باره بازی Resident evil 3 آنچنان صادق نیست.اولین باری که این بازی را به پایان رساندم تنها حدود پنج ساعت زمان برد.باید در بازی مانند نسخه دوم آن ، دلایل خوبی برای چندین بار به انتها رساندن بازی وجود داشته باشد.اگر این چنین باشد ، کم بودن زمان بازی قابل قبول شمرده میشود.باید منتظر ماند و نتیجه را دید تا ببینیم capcom برای ما چه چیزی را آماده کرده است.

این بازی برای xbox one - pc- ps4 منتشر میشود.

رزیدنت اویل 3- resident evil 3

با کرک اینفو همیشه از اخبار روز آگاه باشید.

کلمات کلیدی بازی اویل بازی Resident evil 2 بازی Resident evil 3 بازی ریمستر Resident evil 2 بازی ریمستر resident evil 3 نسجه بازسازی شده اویل 3 تاریخ انتشار اویل 3 گیم پلی بازی اویل 3 گیم پلی بازی evil 3 گیم پلی بازی evil3 نسخه ریمیک evil 3 نسخه بازسازی شده evil 3 نسخه جدید بازی evil نسخه جدید بازی resident evil تاریخ انتشار بازی evil 3
نام نویسنده Admin

بازی های آینده

Path Of Exile 2

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : خیر

Bioshock 4

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : بله

TOWERS

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : خیر

Godfall

تاریخ ارائه 1399/10/10 قفل نرم افزاری Epicgames AAA : خیر

Grand Theft Auto VI

تاریخ ارائه 1399/11/15 قفل نرم افزاری ROCKSTAR AAA : بله

Diablo IV

تاریخ ارائه 1399/12/11 قفل نرم افزاری BATTLENET AAA : بله

جدیدترین اخبار

بازی no mans sky را با VR بازی کنید

تاریخ ارائه 1399/01/20 نویسنده خبر Admin

نسخه ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

تاریخ ارائه 1399/01/13 نویسنده خبر Admin

پورت شدن بازی های bioshock و borderlands و burnout بر روی nintendo switch

تاریخ ارائه 1399/01/12 نویسنده خبر Admin

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3

تاریخ ارائه 1399/01/12 نویسنده خبر Admin

ماراتون برای کمک های بشر دوستانه

تاریخ ارائه 1399/01/10 نویسنده خبر Admin
کرک اینفو تاپ کرک اینفو فیکس کرک اینفو باتم