Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2
Action RPG

بازی Red Dead Redemption 2 محصولی جدید از Rockstar  می باشد . یک بازی زیبا و خارق العاده در سبک بازی های جهان باز اکشن و ماجراجویی می باشد  که داستان شخصی را روایت می کند . این بازی که پیش در امد نسخه قبلی خود یعنی  Red Dead Redemption1 ساخته کمپانی بزرگ Rockstar می باشد .

بازی red dead redemption 2  قطعا جزء بهترین بازی های جهان باز دنیا قرار دارد که شبیه سازی بی نظیر این بازی از لحظات اول بازی قابل دیدن می باشد . در این بازی هدف کمپانی rockstar  این است که شما زندگی در غرب وحشی را به عنوان یک یاغی سرکش تجربه کنید اما در کنار این خوی وحشی شما هنوز انسان متمدنی نیز هسنید .  یکی از ویژگی های بی نظیر و تکرار نشدنی این بازی دیالوگ های ماندگار و زیبای این بازی میباشد که داستان را به صورت زیبا روایت می کند که علاقه ی شما بازی کن عزیز رو به داستان جذب می کند.

شبیه سازی زیبا و با دقت این بازی باعث میشود شما غرق در این بازی باشید در این بازی شما می توانید  یکی از بهترین گرافیک های نسل 8 را به چشم خود ببینید ، از برف بارون تا مناظر تکرار نشدنی این بازی و حتی چاله های اب که کمپانی rockstar به جزئیات لحظه به لحظه بازی  red dead redemptoin 2  نقش و خوی جذابیت را می دهد که در کنار داستان نویسی این بازی شما غرق در لحظات جذاب مناظر  خواهید شد.

شما در بازی می توانید به جای جای نقشه سفر کنید ، حیوانات درنده را بکشید و برای غذا حیوانات را شکار کنید ، اسب ها را رام کنید ، اسلحه ی خود را تمیز کنید ، برای خودتان اتش و غذا درست کنید ، با اتفاقات غیر منتظره دست و پنجه نرم کنید و به ازادی از افکار خود در بازی استفاده کنید .

به انسان ها کمک کنید یا بدونه دلیل به افراد اسیب وارد کنید البته باید مسئولیت کار خود را نیز بپذیرید . به همراه گروه خود گروه داچ شخصیت عجیب و گاهی متضاد ارتور مرگان را کشف و در گروه در کنار رقابت با هم تعامل  کنید.

شما در این بازی  به ماموریت های مختلف که گاهی گروهی و گه گاهی انفرادی است خواهید رفت بعضی از ماموریت ها صرفا جهت روایت داستان ارتور مرگان می باشد که کمپانی  rockstar با داستان نویسی و دیالوگ های بی نظیر به همراه کارگردانی بی نظیر خود   این لحظات را جذاب و دوست  داشتنی می کند . در کنار این ماموریت ها شما به جنگ های گروهی به همراه دوستان خود خواهید رفت کارگردانی بی نظیر  راک استار این ماموریت ها را برای بازی کن های این بازی جذاب می کند.

در این بازی شما به جای حس کردن این که در حال بازی ویدیویی هستید بیشتر این را حس می کنید که در حال زندگی یک شخص در غرب وحشی می باشید یک شخص نه به طور کامل یاغی و نه به طور کامل متمدن ، شما نه قهرمانید نه یک ابر شرور ، یک عضو از گروه داچ می باشید که به کار های خلاف قانون روی می اورید اما گه گاهی برای صلاح مردم رفتار هایی انجام می دهید . اسلحه های مختلف به دست می گیرید از جمله اسلحه های گرم که به شلیک با انها می پردازید جان افراد را می گیرید ، هر از گاهی جان افرادی را نیز نجات می دهید ، در درگیری های شهری مداخله می کنید .

این سازه ی جدید راک استار به جرئت جزء بهترین بازی های جهان قرار دارد.

 

کرک اینفو

Shots
Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2
Clip
information

جدول مشخصات

Red Dead Redemption 2
22 مدت زمان بازی
PC - Xbox One - PlayStation 4 - پلتفرم های بازی
Action - RPG - ژانر های بازی
- تاریخ کرک
- تیم کرک کننده
Rockstar+steam قفل نرم افزاری
1398/08/14 تاریخ ارائه بازی
بله AAA
پلتفرم ها PC Xbox One PlayStation 4
کلمات کلیدی مشخصات بازی Red Dead Redemption 2 بازی Red Dead Redemption 2 آیا بازی Red Dead Redemption 2کرک شد؟ تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 تاریخ انتشار کرک بازی Red Dead Redemption 2 عکس های بازی Red Dead Redemption 2 فیلم از بازی Red Dead Redemption 2 گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2
نام نویسنده faraz

0 Comments

ارسال نظر

بازی های آینده

Path Of Exile 2

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : خیر

Bioshock 4

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : بله

TOWERS

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : خیر

Godfall

تاریخ ارائه 1399/10/10 قفل نرم افزاری Epicgames AAA : خیر

Grand Theft Auto VI

تاریخ ارائه 1399/11/15 قفل نرم افزاری ROCKSTAR AAA : بله

Diablo IV

تاریخ ارائه 1399/12/11 قفل نرم افزاری BATTLENET AAA : بله

جدیدترین اخبار

بازی no mans sky را با VR بازی کنید

تاریخ ارائه 1399/01/20 نویسنده خبر Admin

نسخه ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

تاریخ ارائه 1399/01/13 نویسنده خبر Admin

پورت شدن بازی های bioshock و borderlands و burnout بر روی nintendo switch

تاریخ ارائه 1399/01/12 نویسنده خبر Admin

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3

تاریخ ارائه 1399/01/12 نویسنده خبر Admin

ماراتون برای کمک های بشر دوستانه

تاریخ ارائه 1399/01/10 نویسنده خبر Admin
کرک اینفو تاپ کرک اینفو فیکس کرک اینفو باتم