Godfall

Godfall
Action

بازی Godfall توسط Counterplay Games ساخته می‌شود، استودیوی که پروژه کیک‌استارتری Deulyst را برعهده داشته و این بازی طی سه سال اخیر به جایگزینی شایسته برای هارت‌استون و The Elder Scrolls: Legends تبدیل شده است. اما هرچقدر هم تحت تاثیر Duelyst قرار گرفته باشید، Godfall عنوانی بسیار متفاوت با یک بازی کارتی است.

 

در واقع Godfall به عنوان یک اکشن-نقش‌آفرینی نسل بعدی معرفی شده؛ یک بازی فانتزی با تمرکز بر المان‌های کوآپ که شما و دوستان‌تان را برای مدت‌هایی طولانی بعد از عرضه پلی استیشن 5 سرگرم نگه خواهد داشت.

کانترپلی می‌خواهد مبارزات تن‌به‌تن و شمشیرمحور را با زاویه دید سوم‌شخص ترکیب کرده و در عین حال بر روند پیشرفت متکی بر لوت تمرکز داشته باشد. سازندگان Godfall این بازی را یک «لوتر-اسلشر» می‌نامند و مدیرعامل کانترپلی عقیده دارد چنین چیزی باید برای تمام دارندگان احتمالی پلی استیشن 5 جالب باشد.

کیث لی، مدیرعامل کانترپلی می‌گوید «یک تجربه شوتر-لوتر و کوآپ شبیه به بردرلندز را تصور کنید، اما در عوض این یک تجربه لوتر-اسلشر و کوآپ است که در یک جهان فانتزی جدید و جدی‌تر دنبال می‌شود؛ جهانی که پر شده از شوالیه‌های قهرمان و جادوهای باستانی».

 

چالش اصلی در تجربه مبارزات هم ناشی از دقتی خواهد بود که می‌طلبند. لی توضیح می‌دهد که در این بازی، مبارزات یک-در-برابر-انبوه را تجربه خواهید کرد و از سوی دیگر باس‌فایت‌های تک-به-تک چالش‌برانگیز هم خواهید داشت.

 

در واقع بخش مهمی از روند لوت بازی درباره یافتن Valorplateها خواهد بود؛ این‌ها زره‌هایی کامل هستند که انعطاف‌پذیری بیشتر را به مبارزات و همینطور کلاس اصلی کاراکتر شما می‌آورند.

کانترپلی می‌گوید قادر به تغییر نقش خود در میانه ماموریت‌ها خواهید بود و هر Valorplate قابل ارتقا است تا توانایی‌های تهاجمی، قدرت و ظرفیت بیشتری برای عناصر جادویی فراهم آورد. اگرچه لحظات کوتاهی از مبارزات را به چشم دیده‌ایم، احتمالا بهترین توصیف برای گیم‌پلی، ترکیبی از Lord of the Fallen و دیابلو باشد. در کنار دوربینی که روی شانه کاراکتر قرار گرفته و تمرکز روی حملات نزدیک و کنترل جمعیت عظیم دشمنان خواهد بود.

 لی می‌گوید که موضوع درباره توانایی‌های گرافیکی بازی نیست، بلکه درباره پیشرفت‌هاییست که به لطف تکنولوژی کنسول حاصل شده. «SSD قدرتمند پلی استیشن 5 سطحی تازه از جزییات را به تمام اشیای داخل محیط می‌آورد و در عین حال به شکلی پیوسته جهان عظیم ما را بارگذاری می‌کند. سیستم مبارزه ما ذاتاً حرکت-محور است، بنابراین “تریگرهای تطابق‌پذیر” و “بازخورد لمسی” [در کنترلر پلی استیشن 5] باعث می‌شود لحظه-لحظه‌ی مبارزات حسی هیجان‌انگیز و درونی داشته باشد».

Shots
Godfall Godfall Godfall
information

جدول مشخصات

Godfall
نامشخص مدت زمان بازی
PC - پلتفرم های بازی
Action - ژانر های بازی
- تاریخ کرک
- تیم کرک کننده
Epicgames قفل نرم افزاری
1399/10/10 تاریخ ارائه بازی
خیر AAA
پلتفرم ها PC
کلمات کلیدی اخبار کرک بازی تاریخ انتشار کرک بازی زمان انتشار کرک بازی کرک بازی های جدید مشخصات بازی Godfall بازی Godfall آیا بازی Godfallکرک شد ؟ تاریخ انتشار بازی Godfall تاریخ انتشار کرک بازی Godfall عکس های بازی Godfall فیلم از بازی Godfall گیم پلی بازی Godfall Godfall
نام نویسنده Admin

0 Comments

ارسال نظر

بازی های آینده

Path Of Exile 2

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : خیر

Bioshock 4

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : بله

TOWERS

تاریخ ارائه 1399/09/11 قفل نرم افزاری steam AAA : خیر

Godfall

تاریخ ارائه 1399/10/10 قفل نرم افزاری Epicgames AAA : خیر

Grand Theft Auto VI

تاریخ ارائه 1399/11/15 قفل نرم افزاری ROCKSTAR AAA : بله

Diablo IV

تاریخ ارائه 1399/12/11 قفل نرم افزاری BATTLENET AAA : بله

جدیدترین اخبار

بازی no mans sky را با VR بازی کنید

تاریخ ارائه 1399/01/20 نویسنده خبر Admin

نسخه ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

تاریخ ارائه 1399/01/13 نویسنده خبر Admin

پورت شدن بازی های bioshock و borderlands و burnout بر روی nintendo switch

تاریخ ارائه 1399/01/12 نویسنده خبر Admin

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3

تاریخ ارائه 1399/01/12 نویسنده خبر Admin

ماراتون برای کمک های بشر دوستانه

تاریخ ارائه 1399/01/10 نویسنده خبر Admin
کرک اینفو تاپ کرک اینفو فیکس کرک اینفو باتم